Sunucu yedeklemeleri bir plana göre manuel ve otomatik olarak oluşturulur. Yedeklemeler günde bir kez yapılacaktır, ancak program yeniden yapılandırılabilir. Ispmanager Cron’u desteklemektedir. UNIX sistemleri için bu program, yedeklemeler için esnek bir plan oluşturmanıza olanak tanır.
Ispmanager’da, bir yedeği duraklatabilir ve ardından aynı noktada devam ettirebilirsiniz. Bu, yedeklemelerin zamanlaması sunucuya gelen trafikteki artışla çakışıyorsa durdurulabilir. Bir sunucu arızası nedeniyle yedekleme kesintiye uğrarsa, önceki bir noktadan da devam ettirilebilir. Yedeklemenin eksik olacağından ve kurtarma için uygun olmayacağından veya sıfırdan bir yedekleme oluşturmanız için endişelenmenize gerek yok.

 

Ispmanager’ın ücretsiz deneme sürümünü yükleyin

Dosyalara erişmek için kullanılan diğer FTP panelleri

Ispmanager tüm APS web betiklerini destekler (WordPress, Drupal, Joomla, phpBB, OpenCart). Panel, CMS ve diğer yazılımlardan oluşan hazır bir kütüphane kullanır. Ayrıca kendi deponuzu da bağlayabilirsiniz.
Ispmanager ProFTP, PureFTP, ProFTPd sunucularını destekler. Sunucular ispmanager paneli üzerinden otomatik olarak yapılandırılır.
Filezilla, Cuerdusk, WinSCP gibi tüm popüler FTP istemcileri FTP’ye bağlanmak için kullanılabilir.
 Local Disk
 Amazon S3

 Remote FTP Server

 Google Drive
 Dropbox
On dört yedek varsayılan olarak saklanır. Bunlar yedi tam haftalık yedekleme ve yedi günlük diferansiyel yedeklemedir. Diferansiyel yedekleme, yalnızca mevcut sürüm ile önceki tam yedekleme arasındaki farkı korur.